زیارت امام موسی کاظم , امام رضا , امام جواد و امام هادی (ع) در روز چهارشنبه

صوت زیارت چهارشنبه Mp3

پخش آنلاین زیارت چهارشنبه

دانلود Mp3 صوتی زیارت چهارشنبه

لینک دانلود مستقیم با کیفیت بالا

روز چهارشنبه به نام حضرت موسى بن جعفر و حضرت رضا و حضرت جواد و حضرت هادى عليهم السلام است. در زيارت آن بزرگواران بگو :

بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحيم

السَّلامُ عَلَيْكُمْ يَا أَوْلِيَاءَ اللَّهِ، السَّلامُ عَلَيْكُمْ يَا حُجَجَ اللَّهِ، السَّلامُ عَلَيْكُمْ يَا نُورَ اللَّهِ فِي ظُلُمَاتِ الْأَرْضِ، السَّلامُ عَلَيْكُمْ، صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَيْكُمْ وَ عَلَى آلِ بَيْتِكُمْ الطَّيِّبِينَ الطَّاهِرِينَ، بِأَبِي أَنْتُمْ وَ أُمِّي، لَقَدْ عَبَدْتُمُ اللَّهَ مُخْلِصِينَ، وَ جَاهَدْتُمْ فِي اللَّهِ حَقَّ جِهَادِهِ حَتَّى أَتَاكُمُ الْيَقِينُ، فَلَعَنَ اللَّهُ أَعْدَاءَكُمْ مِنَ الْجِنِّ وَ الْإِنْسِ أَجْمَعِينَ، وَ أَنَا أَبْرَأُ إِلَى اللَّهِ وَ إِلَيْكُمْ مِنْهُمْ، يَا مَوْلايَ يَا أَبَا إِبْرَاهِيمَ مُوسَى بْنَ جَعْفَرٍ، يَا مَوْلايَ يَا أَبَا الْحَسَنِ عَلِيَّ بْنَ مُوسَى، يَا مَوْلايَ يَا أَبَا جَعْفَرٍ مُحَمَّدَ بْنَ عَلِيٍّ، يَا مَوْلايَ يَا أَبَا الْحَسَنِ عَلِيَّ بْنَ مُحَمَّدٍ، أَنَا مَوْلًى لَكُمْ، مُؤْمِنٌ بِسِرِّكُمْ وَ جَهْرِكُمْ، مُتَضَيِّفٌ بِكُمْ فِي يَوْمِكُمْ هَذَا وَ هُوَ يَوْمُ الْأَرْبِعَاءِ، وَ مُسْتَجِيرٌ بِكُمْ فَأَضِيفُونِي وَ أَجِيرُونِي، بِآلِ بَيْتِكُمُ الطَّيِّبِينَ الطَّاهِرِينَ.

ترجمه فارسی :

سلام بر شما اي دوستان خدا، سلام بر شما اي حجتّ هاي خدا، سلام بر شما اي نور خدا در تاريكي هاي زمين، سلام بر شما، درودهاي خدا بر شما و بر خاندان پاكيزه و پاكتان، پدر و مادرم فدايتان، به راستي خدا را خالصانه پرستيديد، و در راه خدا آنچنان كه شايسته بود جهاد نموديد تا مرگ شما را دربر گرفت، لعنت خدا بر دشمنانتان از تمام پريان و آدميان، من به سوي خدا و به سوي شما از دشمنانتان بيزاري مي جويم، اي سرور من يا ابا ابراهيم موسي بن جعفر، اي سرور من يا ابا الحسن علي بن موسي، اي سرور من يا ابا جعفر محمّد بن علي، اي سرور من يا ابا الحسن علي بن محمّد، من دل بسته شما هستم، ايمان دارم به نهان و آشكار شما، در اين روز شما كه روز چهارشنبه است از شما درخواست پذيرايي دارم، و به بارگاه شما پناه مي جويم، پس مرا پذيرا باشيد و پناهم دهيد، به حقّ خاندان پاكيزه و پاكتان.

دانلود فایل PDF زیارت روز چهارشنبه

+لینک دانلود مستقیم فایل PDF

عکس زیارت چهارشنبه

زیارت چهارشنبه

• منابع : مفاتیح الجنان + سایت عرفان www.erfan.ir

ثاقب چهارشنبه ,زیارت ,أَبَا ,بْنَ ,سلام ,سرور ,زیارت چهارشنبه ,السَّلامُ عَلَيْكُمْ ,عَلِيَّ بْنَ ,خدا، سلام ,خاندان پاكيزه ,أَبَا الْحَسَنِ عَلِيّ منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود کلیپ جدید پنجشنبه ها با استاد تولیدی لباس زنانه نایس موزیک هر روز بیا دیجی فارکس پایگاه آموزشی دانشجویان رشته امور گمرکی آرلیس williamaxb89 home