دعای روز پنج شنبه

( کیفیت پایین ) پخش آنلاین صوتی دعای روز پنج شنبه

( کیفیت بالا ) پخش آنلاین صوتی دعای روز پنج شنبه

دانلود صوت ( کیفیت پایین ) Mp3 دعای روز پنج شنبه

+لینک دانلود مستقیم فایل صوتی دعای روز پنج شنبه

دانلود صوت (سماواتی با کیفیت بالا) Mp3 دعای روز پنج شنبه

+لینک دانلود مستقیم فایل صوتی دعای روز پنج شنبه

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

به نام خدا كه رحمتش بسيار و مهرباني اش هميشگي است

الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِي أَذْهَبَ اللَّيْلَ مُظْلِما بِقُدْرَتِهِ، وَ جَاءَ بِالنَّهَارِ مُبْصِراً بِرَحْمَتِهِ، وَ كَسَانِي ضِيَاءَهُ وَ أَنَا فِي نِعْمَتِهِ، اللَّهُمَّ فَكَمَا أَبْقَيْتَنِي لَهُ فَأَبْقِنِي لِأَمْثَالِهِ، وَ صَلِّ عَلَى النَّبِيِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ لا تَفْجَعْنِي فِيهِ وَ فِي غَيْرِهِ مِنَ اللَّيَالِي وَ الْأَيَّامِ، بِارْتِكَابِ الْمَحَارِمِ، وَ اكْتِسَابِ الْمَآثِمِ، وَ ارْزُقْنِي خَيْرَهُ وَ خَيْرَ مَا فِيهِ وَ خَيْرَ مَا بَعْدَهُ، وَ اصْرِفْ عَنِّي شَرَّهُ وَ شَرَّ مَا فِيهِ وَ شَرَّ مَا بَعْدَهُ، اللَّهُمَّ إِنِّي بِذِمَّةِ الْإِسْلامِ أَتَوَسَّلُ إِلَيْكَ، وَ بِحُرْمَةِ الْقُرْآنِ أَعْتَمِدُ عَلَيْكَ، وَ بِمُحَمَّدٍ الْمُصْطَفَى صَلَّى اللَّهُ عَلَيْهِ وَ آلِهِ أَسْتَشْفِعُ لَدَيْكَ ،

سپاس خداي را كه شب تاريك را با قدرت خود برد، و روز روشن را به رحمتش آورد، و لباس پرفروغ آن را درحالي كه قرين نعمتش بودم بر تن من كرد، خدايا! همچنان كه مرا براي اين روز نگاه داشتي براي امثال آن نيز پابرجا بدار، و بر پيامبر اسلام محمّد و خاندان او درود فرست، و مرا در اين روز و شب ها و روزهاي ديگر به فاجعه انجام گناهان مبتلا مساز، خير اين روز و و خير آنچه در آن است و خير بعد از اين روز را روزي ام گردان، و شرّ اين روز و شرّ آنچه در آن است و شرّ بعد از آن را از من دور ساز، خدايا! من با گردن نهادن به دين اسلام به سوي تو وسيله مي جويم، و با حرمت نهادن به قرآن بر تو اعتماد مي كنم، و به سبب دوستي محمّد، بنده برگزيده ات كه (درود خدا بر او و خاندانش باد) نزد تو شفاعت مي طلبم،

فَاعْرِفِ اللَّهُمَّ ذِمَّتِيَ الَّتِي رَجَوْتُ بِهَا قَضَاءَ حَاجَتِي، يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ، اللَّهُمَّ اقْضِ لِي فِي الْخَمِيسِ خَمْساً، لا يَتَّسِعُ لَهَا إِلا كَرَمُكَ، وَ لا يُطِيقُهَا إِلّا نِعَمُكَ: سَلامَةً أَقْوَى بِهَا عَلَى طَاعَتِكَ، وَ عِبَادَةً أَسْتَحِقُّ بِهَا جَزِيلَ مَثُوبَتِكَ، وَ سَعَةً فِي الْحَالِ مِنَ الرِّزْقِ الْحَلالِ، وَ أَنْ تُؤْمِنَنِي فِي مَوَاقِفِ الْخَوْفِ بِأَمْنِكَ، وَ تَجْعَلَنِي مِنْ طَوَارِقِ الْهُمُومِ وَ الْغُمُومِ فِي حِصْنِكَ، وَ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ، وَ اجْعَلْ تَوَسُّلِي بِهِ شَافِعاً يَوْمَ الْقِيَامَةِ نَافِعاً، إِنَّكَ أَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ.

پس بار خدايا پيماني كه روا شدن حاجتم را به آن اميد بسته ام به حساب آور، اي مهربان ترين مهربانان! بار خدايا در روز پنجشنبه پنج حاجت مرا برطرف نما، كه آن ها را جز كرم تو گنجايش و جز نعمت هاي تو طاقت ندارد: سلامتي كه با آن براي انجام طاعتت نيرو گيرم، و عبادتي كه با آن سزاوار پاداش فراوان تو گردم، و گشايشي در حال من با روزي حلال، و اينكه به من با امن خويش در هنگامه هاي ترس امنيت دهي، و از هر غم و اندوه كوبنده در دژ استوار خويش پناهم دهي، بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست، و چاره جويي ام را بوسيله او شفيع سودمندي برايم در روز قيامت قرار ده، به يقين تو مهربان ترين مهرباناني.

دانلود فایل PDF دعای روز پنج شنبه

+لینک دانلود PDF دعای روز پنج شنبه

ثاقب دعای ,دانلود ,خدايا ,کیفیت ,اللَّهُمَّ ,صوتی ,صوتی دعای ,شنبه لینک ,لینک دانلود ,فایل صوتی ,صَلِّ عَلَى ,لینک دانلود مستقیم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

طبیعت زیبای بلوچستان ، سرباز ، نوت مستر عکاس چی به چیه روزمره وبلاگ هاپکیدو سانبی کوان استان قزوین فروشگاه اینترنتی کتاب عباسی مرکز فروش فلزیاب | طلایاب | دفینه